Како Алиса Лавон, келнерката од Лас Вегас, успеа да заработи милиони, откако реши драстично да си го промени животот?

Алиса работела како келнерка во еден од рестораните во Лас Вегас, сè додека не одлучила сама да си го промени животот и тоа драстично. Девојката решила да заплива во водите на модниот бизнис, сега има популарен Инстаграм профил и заработува неколку милиони месечно.

Алиса не крие дека малку го поправила својот изглед за да изгледа спектакуларно.

Претходно таа живеела во изнајмен мал стан, колку што ѝ дозволувала платата како келнерка.

Откако се преориентирала и станала фото-модел, таа успеа да си дозволи голема куќа.

А потоа и вила на плажа.

„Живејте до максимум! Ако сакате поголеми усни или гради – направете го тоа! Сакате да ги отстраните брчките – инјектирајте ботокс! Главната работа е вие да сте среќни и задоволни со себе“, вели Алиса.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.