Како атрактивната 46-годишна Швеѓанка Викторија Силвстед си ја поминува зимата?

Нема зима (буквално) за популарната шведска актерка, пејачка и ТВ водителка Викторија Силвстед. Папараците ја пронајдоа како се крие на островот Свети Вартоломеј на Карибите.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.