Како би изгледало женското тело доколку е 95% покриено со тетоважи, ќе ви докаже и покаже оваа мајка на три деца од Финска

Александра Јасмин е мајка на три деца од Финска. Нејзиното тело е 95% покриено со тетоважи и таа поседува сопствен салон за тетоважи. Александра им прави тетоважи на своите клиенти „со слободна рака“, односно без да подготви скица, нанесувајќи го цртежот директно на кожата. Девојката ги споделува резултатите од својата работа и сопствените фотографии на „Инстаграм“, каде што има повеќе од 177.000 следбеници.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Nove напиша:

    Lobotomija. vaka sto Vlada dozlvoluva znaci niedna ne se grizi za nas. ne se teorii na zagovor

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.