Како би се чувствувале вие на негово место? На сред океан виде огромен кит, чија опашка буквално НЕ МРДА

Вели дека срцето ќе му излезе… и со право.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • JoSiF напиша:

    Китот си го цицат малото. Што е овдека чудно? Го цицат на површината на водата за да можиѕ малото да дишит во случај да се заборајт во доењето дека му требит воздух.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *