Како да го засрамиш другар ти пред девојки?

Ама изгледа на овој му направи добро, како да им се допадна на девојките…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Васе напиша:

    А има врвка на тоа бермудите (повече ми личат на шорцеви).

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *