Како да ја натераш жена ти да имате с*екс, кога таа не сака? „Ајде маче, само вака ќе победиме!“

Игра измислена за патетични мажи.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *