Како да не му е добро нештo… Александар Бублик има специфичен начин да се ослободи од стресот по изгубениот меч

Ајде еден да искршеше, ама сите… добар ли си брату?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.