Како да си направите вкусна кинеска улична храна дома: Земете 500 кг месо и следете го видео упатството

Кога живееш во држава со 1 милијарда и 400 милиони жители, мораш да размислуваш и на количините што ги готвиш, ако сакаш да има за сите.

  • see напиша:

    kinezive mnogu bradesti aaa bee motika motika

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *