Како изгледа собирање див мед? Доста интересно.. и да има човек под пчелите!

Ако сакаш облечи и астронаутски костим ама ова дефинитивно боли и преку екранот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *