Како Ким Кардашијан си ја поминува зимата?

Позадината на 39-годишната американска старлета Ким Кардашијан се тресе, но не од студ, туку од трчање по плажите во Кабо Сан Лукас, Мексико.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.