Како помина работната сабота – 31 декември во една автомеханичарска работилница?

Предновогодишното расположение кај мајсторите е на ниво.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *