Како реагира сопругата, кога на сопругот непозната жена ќе му прати пијалок

Финтата е во тоа што мажот се договорил со келнерот да му рече дека пијалокот е од непозната девојка.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

  • Васе напиша:

    Се гледа дека баткава сеуште не ги исполнил сите фантазии со госпоџицава!
    На истата од 1-10, би и дал оценка 11. Местово ми личи на Охрид, не знам дали МОН има обезбедено учебници?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *