Како во 1998 замислувале дека ќе изгледа Дејвид Бекам во 2020

Магазинот FourFourTwo  во 1998 имал навистина креативна замисла како ќе изгледа Дејвид Бекам во 2020. Изгледа ги заборавиле милионите што ќе ги заработи. Еве како тој навистина изгледаше.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *