Како зомби плавуша полни гориво заедно со нејзиниот партнер, исто така зомби

Хемијата како и секоја друга наука се развива и тоа најмногу во гранките каде што има најмногу профит. Така новите синтетички дроги ги претвораат луѓето во зомби.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *