Каква мајка таков син! „Гејмерот“ на сред стримање се степа со мајка му, ама тепањето е најмал проблем

Нас нè интересира што е со модата по дома?

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Anonymous напиша:

    Трагедија, во мое време само ако помислам на вакво нешто сум исфрлен од дома а не да кренам рака. Жално е не смешно. 🙁

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.