Канадска манекенка ужива на топлото време во Малибу

28-годишната канадска манекенка Клои Тера позира во бикини на плажа во Малибу, Калифорнија.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.