Мотика таленти

„Јадам сурови тестиси од бик секој ден за да го зголемам тестостеронот – луѓето велат дека сум луд“

Потребни се храброст, а богами и лудост да се испроба овој екстремен експеримент за исхрана. Човек од Флорида, по име Џон, ги шокира луѓето на интернет јадејќи сурови тестиси од бик за да го зголеми тестостеронот. Џон првпат стана познат на почетокот на оваа година кога објави дека ќе јаде сирово пилешко секој ден 100

Сакавме да направиме интересни фотографии за свадбата па го носев на „чукш“ мојот сопруг кој има 136 кила – го скршив глуждот и вечерта ја поминав на ургентно во невестински фустан

Блејк и Мери Гринвел од Кентаки се фотографирале и сакале да направат забавни фотографии од нивната венчавка па Мери се обидела да го носи на грб својот сопруг Блејк кој тежи 136 килограми. Мери (27) врескала од болка додека глуждот и попуштал под тежината на 30-годишниот Блејк.     Тие биле во брак еден час

Австралијанката Емили Веб е бездомник, но вели дека тоа не е важно бидејќи е толку многу привлечна па може да преспива кај различни мажи и да не плаќа кирија

Емили живее на Голд Коуст, Австралија. Во моментов, таа ги чува сите нејзини важни работи во автомобилот и или останува со пријателите или оди на состаноци за да најде место за спиење. Таа напорно се обидува да изнајми место, но поради кризата со изнајмување во Австралија, тешко е да се најде. „Се понудив да платам

„Ќе спијам со 600 луѓе оваа година – еве што рече мајка ми кога дозна“

По славното спиење со 300 луѓе во 2023 година, Ени Најт сака да спие со 600 оваа година – а нејзината мајка го поддржува нејзиниот еротски потфат. Во интервју за „Love Don’t Judge“, 26-годишната русокоса рече дека ѝ ја соопштила веста на нејзината мајка Карин, која понудила неочекувано моќен одговор. „Ти знаеш што правиш. Можеби

Тајкунот Брајан Џонсон со уште еден бизарен обид: Бил подложен на „екстремна медицинска процедура“ од 20.000 долари за да ја уреди својата ДНК и да живее вечно

Милионерот биохакер Брајан Џонсон потрошил 20.000 долари на процедура за уредување на ДНК на оддалечен остров за да се обиде „да живее вечно“. Џонсон, кој тврди дека ја сменил својата биолошка возраст за пет години и сега старее на секои 19 месеци, отпатувал во Роатан во близина на брегот на Хондурас за овој екстремен третман.