Смешни видеа

Сон на секој келнер: Во ресторан во Јапонија е дозволено келнерите да им „врзат шамар“ на гостите… и притоа да бидат платени за тоа

Ресторан во Јапонија сака на гостите да им влепува шамари буквално…       Посетителите на ресторанот наречен Шачихоко-ја во Нагоја, Јапонија, им плаќаат на келнерките за да им удираат шлаканица во лице. За цена од 300 јапонски јени (околу 2 долари), жените кои носат кимоно, со камено лице ги плескаат образите на желните клиенти

Детето од „Сам дома“ изгледа никогаш не порасна: Меколи Калкин доби ѕвезда на Булеварот на славните и ве „поздрави“ со неговото ДЕТСКО ГЛАСЧЕ

Обожавателите на „Сам дома“ останаа запрепастени од гласот на Маколи Калкин откако го слушнаа за прв пат од дете, со коментари од типот: „Не очекував дека ќе звучи вака“.       Познатото дете актер (43) беше почестен на Булеварот на славните во Холивуд во петокот пред семејството и познатите пријатели во Лос Анџелес, каде