Келнер, ќерка ми мисли дека си сладок

Како родител што знае да те засрами, никој не знае.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

  • Васе напиша:

    Старо, но добро клипче!!! Како винце… (Вртач, Кратошија, Кавадарка – се црно, само145 ден)!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *