Кендис Спанпул по бикини е најдоброто нешто што ќе го видите утринава. Иде лето!

35-годишниот јужноафрикански супермодел Кендис Сванпул позира во костими за капење за рекламната кампања „Тропик“ на почетокот на јануари оваа година.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *