„Ќерка ми е богата, а ти не си. Затоа не смееш да се гледаш со неа”. На мајката не ѝ се допаѓа идниот зет, па затоа реши „цивилизирано” да му објасни

Ауу, братче, размисли два пати. Ако ја земеш девојката, мајкава нема да ти се тргне од врат.

  • Dimche напиша:

    “””STA TO BESE LJUBAV”” Oliver Dragojevic

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *