Ќерката била во војска, па родителите се одлучија да ја разбудат со трауми

Сирота си вика „абе нели дома бев?“. А братот се гледа дека не бил нигде.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *