Ќерката на Мадона со кафето не обожава да пуши цигари, туку нешто друго

26-годишната најстарата ќерка на Мадона, која тргна по стапките на нејзината славна мајка, поврзувајќи го животот со уметноста и креативноста, Лурд Леон, беше видена во Њујорк како ужива во уличното кафуле и живее здрав живот. Наместо цигари се опушта со еден џоинт. Знае таа дека природното е најдобро.

 

 

 

  • Васе напиша:

    Мајка и се намачи, ова ќе си помине полесно во животот!? Има една стара кинеска поговорка, која вели „најтешко во животот е да не работиш ништо“!!! Башка, момево е од модерниве – не се бричи под мишки!

  • Домаќин напиша:

    Уфф, каква снајка би била оваја.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *