Ќерката прави првоаприлска шега со мајката и дефинитивно ѝ успева

Стави натпис на автомобилот сите возачи од позади да ѝ свирнуваат без причина.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *