Ким и нејзината поранешна асистентка направија добра реклама за оваа колекција

40-годишната американска ријалити ТВ ѕвезда, актерка и модел Ким Кардашијан ја покажа новата колекција „Твист“ на СКИМС со поранешната асистентка Стеф Шеферд.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.