Кинезите имаат решение за сѐ! И ако мислевте дека ќе извадат уште еден Кинез од багажникот не сте единствени

И ова решение не е за фрлање…

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *