Кинезот ѝ рекол на жената да купи штедлива сијалица, а таа купила со сензор на звук

Епа тогаш е малку критична работава, ако продолжи чичкото да вика вака.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *