Кочанскиот земјоделец ќе ви каже зошто нашите земјоделци сиде не ги фаќа

Во право е човекот, барем да се насмеат малку на целата мака.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Bato напиша:

    Covekot se si kaza samo poddrska mu treba od cel Makedonski narod

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.