Кога фудбалер од Аргентина ќе доживее нервен слом, го тепа пола стадион, вклучувајќи ја и судијката

Можеби е многу јак и сака да игра сам против сите, ама зошто мораше да ја нокаутира судијката? Ептен неспортски!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.