Кога имаш модерна мајка

Мајката вика од терасата:
– Лука, каде си?!
– Си играм со децата во паркот мамо!
– Веднаш да си се нацртал дома! Јас фрлам 1000 евра за Ајфон, тој со децата ќе ми игра во паркот!

  • Goran напиша:

    Moderna toa e glupa majka deteto treba da se igra si deca toa e asociranje medju decata

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *