Кога камионџијата ќе го згреши патот, бидете сигурни дека може да го „сотре” цело маало

Се изнамачи пустиот…

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *