Кога ќе дадеш отказ во бурекџилницата и ќе се вработиш во салон за масажа

Работата е сосема иста, но задоволството е неспоредливо поголемо.

 • Pero напиша:

  e kako da ne komentiram 🙂
  deckovo pameten se nakjde i so sukalovo ke ja oblikuva zenskava 😀
  idiotska rabota, cekam nekoj drrvosecac so sekira da pocne da delka i salo kaj devojkive 😀

 • Ljube напиша:

  Ovaa rabota mozi samo peder da ja raboti, I toa pasiven.

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.