Кога ќе почнете да ја плукате оваа земја…

Автор: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Harri напиша:

    Da za ova imas pravo ljugeto se za plukajne ne makedonija Kaj da odis nikade ne mozes da najdes kako nea samo sto ljugeto sto ziveat vo nea ne gi biva

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.