Кога ќе сфатиш дека и пола од роднините не гласале за тебе

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • worf напиша:

    Stvarno ne znam na koj jazik e ovaa napishano????

  • Тајфун Скендер напиша:

    На старомакедонски е напишано ова, а е кажано од овај Оливери северџанот на митинг пред неговите браќа роми у Куманова.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *