Кога ќе ти се јави психијатарот на телефон (виц)

– Ало, дали разговарам со Јован!
– Да… А кој е на телефон?
– Јас сум психијатарот на вашата бивша девојка Марија. Ќе сакате ли да ѝ пишете една порака дека уште ја сакате?
– А зошто?
– Па одамна не дошла, а јас сакам да одам на одмор во Грција…

  • Dirk напиша:

    Kakva glupost, ne znaete sto da napisete vekje, nepismeni

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *