Кога ќе заборавиш да ја кренеш рачната на врнежливо време

Подобро да имаш среќна ѕвезда како сопственикот на ова комбе.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *