Кога коњот ќе се одлучи за нагло десно, а не дава жмигавец

Ни советот „држете се“ не функционира во ситуацијава.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *