Кога мораш да паркираш кај ПМФ, а знаеш каков е студентскиот стандард

Автор: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Васе напиша:

    Ова го има видено во видеата со Мистер Бин!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.