Кога на 17 години од ГТА на компјутер, директно ќе седнеш зад воланот

Доказ дека шофериштето што ќе го видите во продолжение многу играло ГТА е и фактот што откако видеово дојде во рацете на полицијата, тие утврдија дека автомобилот што го вози е украден.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

 • Latosha Laney напиша:

  Hi,

  We noticed your website motika.mk is only listed in 8 out of a possible 2500+ directories.

  We think motika.mk you can really benefit from this service.

  Get more traffic, leads and sales by submitting your website to approximately 2500 directories! For only $99 once off! Never has it been easier to promote your website. Just a few inputs and our software will do the rest. No more worries about CAPTCHAs, email verification or manual link building. We’ve automated everything that we possibly could to make submitting your website a breeze.

  Visit us on DirectoryBump.com

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *