Кога сакаш да направиш многу уметничка слика за лајкови, ама те мава бран и за малку да не умреш

И умирањето е уметност….

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *