Кога темнокосата другарка е смотана, на плавушата не ѝ останува ништо друго освен таа да ги решава ситуациите

Се изнамачи девојче..

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *