Кога во ЈСП се расипала климата, а ти имаш договорено

Мора да се одржува свежа на топлово.

  • Defender напиша:

    То се пере, не се луфтира!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *