Кога вработените на аеродромот во Ибица заглавиле вчера на журка, не ти е баш најпаметно време да леташ

Веројатно тоа е нормално за нив, не знаеш…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *