Кога жена ќе стане на лева нога, а е фудбалерка, се случува ова

Во случајов сите жени во тимот се станати на лева нога. Со лесно на тренерот. А голманката почнува да се сомнева да не е некоја шега сето ова.

  • El_Presidente напиша:

    Vrska nemate si gi trosat “utkite”, koa ke doe utakmica ke zdrobat

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *