Кога жена ти не ти дава да се дружиш со пријателите, а тие препекаа за едно пивце со тебе

Очајни ситуации си бараат очајни решенија.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *