Кој би очекувал вакво нешто среде Лондон? Велосипедистот треба да си го слави овој ден како втор роденден

За дел од секундата остана жив.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *