Кој би рекол дека Хајди Клум има 50 години? Топ моделот изненади и покажа малку повеќе од што планираше на црвениот тепих во Кан

Хајди Клум иако е на прагот да наполни 50 години, никогаш не изненадува со нејзината појава. Во Кан таа пристигна во жолта раскошна тоалета, која никого не остави рамнодушен. Топ моделот докажува дека е во врвна форма и покрај тоа што одамна ги напушти модните писти, па дури и покажа малку повеќе од што планираше кога застана на црвениот тепих на филмскиот фестивал.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Жарко Г. напиша:

    Добро бе, на тие Црвените теписи, има ли некоја поштена женска или сите треба и мора да се КУРВЕТИНИ?

  • DeBreDaa напиша:

    Жаре бре дааа, ти каа машко (се надевам дека си машко така си се пишал) се буниш оти вака се подразголени, или криво ти е шо не си бил таму каа а сликале.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.