Кој чека пратка од Федекс малку ќе си почека

Авионот малку се возбуди, па подобро да го оладат пред да отиде работата предалеку.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *