Кој е најбогатиот човек во Македонија?

Автор: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • N . N . напиша:

    Koga ke gi zakopuvaat po 2 sandaka eden za parite drugiot za nego neka gi nosi na onoj svet …..!!!!!????

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *