Кој рече дека денешниве деца не се разгалени? 12 годишник ја ДЕМОЛИРАЛ куќата откако мајка му му го земала телефонот!

Колку треба да си бесен и нервозен за да ја направиш сета оваа штета? Немаме коментар…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

 • Sasho напиша:

  i ako mu udri samar ke bide zlostavuvanje na deteto, pa moze i da im go odzemat, a ova sto e??? zatoa, udri kotekot, pa ke znae dali drug pat ke pravi isto… nie za 1 casa pa ne ni begaa slakanici, a za ova, pred vrata ke go ostavam da spie cela nedela… pa kolku sakate kazete dali e surovo i dali sum ili ne vo pravo….

 • N . N . напиша:

  ODMA VO INTERNAT

 • Ѓоко напиша:

  Го топкам три пати од земја. Не син да ми е што сака нека е,еден месец со скршени рачиња ќе шета 100%.

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.